Напишіть нам


    Відправка Вашого дослідження





      Чисельність молоді віком від 14 до 35 років в Україні

      Інформація сформована за даними Державної служби статистики України на базі статистичного збірника «Розподіл постійного населення України за статтю та віком станом на 1 січня поточного року».


      Розподіл постійного населення України віком від 14 до 35 років за статтю та віком наведено за поточними розрахунками (за оцінкою) чисельності населення*.

      Діаграма відображає міське і сільське населення. Міське населення – це населення, яке проживає у містах та селищах міського типу. Сільське населення – це населення, яке проживає у селах і селищах.


      Розподіл постійного міського населення віком від 14 до 35 років за статтю та віком наведено за поточними розрахунками (за оцінкою) чисельності населення*.

      Діаграма відображає міське населення – це населення, яке проживає у містах та селищах міського типу.


      Розподіл постійного сільського населення віком від 14 до 35 років за статтю та віком наведено за поточними розрахунками (за оцінкою) чисельності населення*.

      Діаграма відображає сільське населення – це населення, яке проживає у селах і селищах.

      За 2015-2024 роки дані наведено без урахування тимчасово окупованої території частини Донецької та Луганської областей, а також без АР Крим та м. Севастополь. За 2011-2014 роки дані включають тимчасово окуповану території частини Донецької і Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь.


      *Розрахунок (оцінка) чисельності населення – наближене визначення чисельності населення на території країни або її частини без проведення перепису населення.

      Поточні розрахунки (оцінки) чисельності населення на 1 січня базуються на даних останнього перепису населення з урахуванням природного і міграційного рухів населення, а також змін чисельності населення внаслідок адміністративно-територіальних змін.

      Розрахунки (оцінки) складу населення за віком базуються на методі пересування за віком. Пересування за віком – перехід осіб певного віку “х” до наступного віку “х+1”, при цьому чисельність цих осіб відповідно зменшується внаслідок смертності та змінюється за рахунок міграції